Klubbens udvalg og ansvarlige
 

Udvalg / ansvarlig:

Foto:

Navn:

Telefon:

E-mail:

Ungdomstræningsudvalg
U 12 – U18

Morten Krantz

2288 9335

mortenkrantz@gmail.com

Ungdomstræningsudvalg
U 12 – U18

Martin Thomsen

2046 7939

jabberkrahn@gmail.com

Intervaltræning Rune Kristensen 2322 2393 rfk@desmi.com
Styrketræning Kim Thomsen 2512 1288 kimt0312@gmail.com
Rohandicap og
løbehandicap
Lars E. Larsen 61500054 larseriklarsen@outlook.dk
Paraholdet Chris Brix 3013 9306

ctbrix@gmail.com

Kapudvalg Elias Ryom Kramer  28154288 

kramer_6@hotmail.com

Turudvalg Henrik Siegenfeldt  2937 4046 henriksiegenfeldt@gmail.com
Begynderudvalg Flemming Jensen 40285875 flemjen@gmail.com
Begynderinstruktør Bruno B. Simonsen  3014 2368 bruno_simonsen@hotmail.com
Begynderinstruktør Peter Møller 2088 6720

peter9430@gmail.com

Begynderinstruktør Kirsten Krogh Hansen 3024 0133

kirstenkrogh@gmail.com

Begynderinstruktør Henrik Weinkouff  4177 6292

Ihjwe@rebild.dk

Havkajakudvalg
Hjemmeside
Bassinvagter
John Andersen 2214 2066​ john.andersen@3f.dk
Bådpladsansvarlig Terkil Bak-Jensen 22969244

terkilbak@live.dk

Vedligeholdelse af klub kap- og turkajakker Heine Lametsch 50580801 heine.lametsch@yahoo.dk
Vedligeholdelse af havkajakker Anders Haugaard 20927224

kajaksmeden@gmail.com

Husudvalg Finn Christensen 40638779

finn@tcweb.dk

Sikkerhedsudvalg Lone Pedersen 60653429

lopeds@email.dk

IT udvalg Henrik A. Sørensen 20100695

henrikas@mail.dk

Festudvalg

Charlotte Anholm Nørgaard

28777885

c-p@mail.dk